Partneři a sponzoring

BEACHWELL  děkujeme za možnost, jak posílit tělo, imunitu, urychlit regeneraci či relaxovat, díky skvělé kryoterapii a wellness. Areál Beachwell nabízí taktéž kurty pro plážový volejbal, tenis, fotbal, a je zde mnoho možností jak skvěle a aktivně strávit čas!

Děkujeme Vám

PURITAS děkujeme za velmi kvalitní zdravou stravu, která nám pomáhá v udržení pevného zdraví a "nasávání" energie pro nespočet tréninků a také v regeneraci po tréninku! Děkujeme za spolupráci.

Děkujeme Vám

Vegetalismu děkujeme za spolupráce, kvalitní byliny, čaje a další výrobky, které podporují náš výkon a udržují naše zdraví.

Děkujeme Vám


SportHero
 děkujeme za podporu v oblasti běhu, kvalitního běžeckého vybavení, oblečení, ale hlavně spolupráce se stejným cílem  a vizí -> pomáhat ostatním, chovat se ekologicky, férově, sportovat a užívat si život!

Děkujeme Vám


MyPlans děkujeme za to, že můžeme sportovat a běhat s klidnějším pocitem, dávám nám jistotu, že pokud se zraníme nebo onemocníme budeme finančne zajištění. Každý sportovec by měl myslet na zadní vrátka! 

Děkujeme Vám

BISTRU KAROT děkujeme za spolupráci, zdravé pokrmy a čerstvé potraviny. Na našem FB se můžete těšit na fotky zdravých pokrmů z bistra Karot a na soutěže vzniklé z naší spolupráce.

Děkujeme Vám

LDekonom děkujeme za tvorbu celého designu našeho projektu včetně vytvoření originálních webových stránek. Taktéž děkujeme za tisk letáků a další pomoc v mnoha věcech a těšíme se na dlouhodobou spolupráci

Děkujeme Vám
LeGracii
děkujeme za spolupráci, zdravou a vyváženou stravu, která se hodí i na cesty a je snadné ji připravit.

Děkujeme Vám

Děkujeme za případné nabídky podpory, sponzorství, inzerce reklamy na vašich webech atd….

Kontaktujte nás prosím:

chlup.t@email.cz +420 721 517 989

Hledáme sponzory, kteří by nám pomohli ve financování tréninku, našeho běžeckého snažení, běž. soustředění, regenerace či výživy. Nabízíme možnost propagace sponzora na bežeckých závodech, webových stránkách a socialních sítich. Samozřejmě v každodenním životě při kontaktu s přáteli, z nich většina sportuje či běhá, zajímají se o sport a rádi si nechají doporučit kvalitní doplňky pro běh, stravování atd... Velké množství informací o nás, naše úspěchy, tréninky a tréninkovou či životní fylozofii můžete najít na tomto webu. V případě, že máte další dotazy a chcete více informací, kontaktujte nás, rádi odpovíme.

                                                                   --- PARTNEŘI ---


--- SPŘÁTELENÉ WEBY ---