Blog
Tomáš  17. 11. 2015

Velešínská krosová 12°km

Velešínská krosová 12°km

Další krásný podzimní den 17.11., kdy se zároveň slaví v ČR svátek Boje za svobodu a demokracii jsme se vydali zase kousek od ČB na závod do Velešína. Tento závod jsme již absolvovali minulý rok s tatíkem a ségrou, tentokrát se přidali ještě dva kámíci z Kamenice, takže jsme razili téměř plným autem v 5ti. Počasí zas vyšlo bohovsky nato, že je listopad. Bylo kolem 10 stupňů a polojasno, akorát ten vítr byl trochu silnější, ten se pak trochu podepsal na časech, jelikož asi půl kilometru na závěru okruhu se běželo na poli přímo proti větru.   

  

Okruh měl 6km, ženy běželi 1, junioři a veteráni 1, a muži asi do 49 let 2x -> 12km. Trať byla vážně pěkná, lesami, kopečky, trail, přeskakovaní nějakých potůčků, kopec který všichni šli jelikož to vybíhat téměř nešlo, no prostě krosová 12ka jak se patří. Ideální trať pro mě, ještě bych si přidal jedno kolečko :D... Ségra v kategorii mladších žen doběhla 1., tatík zdolal dvě kola v pěkným čase, Filip vyhrál kategorii juniorů, já jsem obsadil 2. místo v mužích a Páťa kousek za mnou cca minutku, bohužel až na 4. místě.   


 

Ségra vyhrála fakt supr růžový tríko, s kterým jsem si udělal perfektní foto na "stupínku" vítězů. Pak jsme se jeli nadlábnout do mexické pizzérie v ČB, kde jsem si dal trochu cheating a dal si pizzu za odměnu :) 

 

GARMIN ze závodu

 

Tomáš9. 6. 2021

Nové poznatky o bylinách? (byliny #06)

Konečně jsem našel, něco co jsem hledal? Novinky ne jen z crossfitového tréninku

Tomáš16. 2. 2021

Motivace do 2021

Motivační video mého podání pro 2021

Tomáš18. 12. 2020

Rozhovor s Edou Kožušníkem

3 roky co jsem se s Edou neviděl, připravili jsme si pro Vás rozhovor :)

Tomáš1. 12. 2020

Crossfit, co to je a moje cesta

Jak jsem přišel ke Crossfitu a co to vlastně je :)

                                                                   --- PARTNEŘI ---


--- SPŘÁTELENÉ WEBY ---