Blog
Tomáš  11. 2. 2014

TRX - posilovací závěsný systém

TRX - posilovací závěsný systém

Můj první článek bych věnoval závěsnému posilovacímu systému TRX. Myslím, že se pomalu stává jednou z nejoblíbenějších cvičebních pomůcek v dnešní době.

I já jsem si nedávno pořídil TRX domů do Kamenice kde v blízkosti nemáme žádné lepší fitko a když nejsem v ČB tak cvičím na TRX doma. Tato hračka se dá pořídit za cenu kolem 5000,- na oficiálních českých stránkách tohoto systému, kde si můžete přečíst i další podrobnosti ohledně TRX. Dále na youtube můžete najít velké množství videí se cviky pro TRX a technikou provedení. TRX se dá dnes, ale pořídit na jiných e-shopech či aukru za cenu kolem 1000,- a je to stejná hračka, pravděpodobně to není originál a může mít vady, ale musím se přiznat, že já jsem ho objednával z aukra a zatím mě slouží stejně jako originál, který mám vyzkoušený z fitness center a je úplně stejný. 

   

Mě se velmi zalíbil tento posilovací systém a má plno výhod:

 

  • Nekonečné množství cviků - TRX přináší větší funkčnost než velké a drahé stroje. S jediným kusem nářadí provedete nekonečné množství cviků.

  • TRX je vhodný pro každého - Cvičení na TRX je určeno pro úplné začátečníky i elitní sportovce. Cviky lze snadno stupňovat. Zátěž upravíte nastavením polohy těla.

  • TRX posune váš trénink na vyšší úroveň - Cvičení na TRX zapojuje více rovin pohybu. Svalová hmota narůstá rovnoměrně, což snižuje riziko zranění a zvyšuje výkonnost.

  • Vybudujete si silné jádro - TRX buduje silné a stabilní jádro (CORE), které je základem všech efektivních a účinných pohybů lidského těla.

  • Můžete cvičit kdekoli - Kompaktní a lehký design TRX vám umožní cvičit doma, v tělocvičně nebo při cestování v hotelovém pokoji.

  • TRX šetří váš čas - Díky TRX trénujte bez nutnosti cestování do fitness centra a zpět domů. Neztrácíte čas a energii hledáním fitness stroje nebo činky.

  • Efektivní trénink celého těla - Můžete provádět celkové posilování těla, cviky na pružnost, sílu nebo výbušnost. Dokonce známé cviky jako kliky, shyby, dřepy a výpady.

  • Maximální výsledky v minimálním čase - Používáte svou vlastní tělesnou hmotnost. TRX umožňuje třírozměrné pohyby, které není možné provádět s jiným fitness nářadím.

 

Pokud váháte, jestli začít posilovat a třeba se vám nechce chodit do fitka mezi ostatní, nebo už posilujete a nemáte možnost dále chodit do fitka, tak vám určitě TRX velice doporučuju a věřím, že se vám zalíbí. Rád vám mohu i pomoct sestavit vám cvičební plány na TRX, kterým procvičíte celé tělo, a poradím vám s technikou cviků. Pro běžce je určitě tento závěsný systém velmi užitečný při cvičení kompenzačních cviků. Na fotce můžete vidět TRX, které mám doma na půdě upevněný k hrazdě a zde cvičím kompenzační cvičení.Taktéž můžete kouknout na mé video jedné varianty kompezačních cvičení, které cvičím.


Tomáš16. 2. 2021

Motivace do 2021

Motivační video mého podání pro 2021

Tomáš18. 12. 2020

Rozhovor s Edou Kožušníkem

3 roky co jsem se s Edou neviděl, připravili jsme si pro Vás rozhovor :)

Tomáš1. 12. 2020

Crossfit, co to je a moje cesta

Jak jsem přišel ke Crossfitu a co to vlastně je :)

Tomáš14. 9. 2018

Měsíc v USA, kam mě nohy zavedli?

Reportáž z mého cestování v USA, kde všude jsem se proběhl?

                                                                   --- PARTNEŘI ---


--- SPŘÁTELENÉ WEBY ---