Blog
Tomáš  22. 4. 2016

Plány na květen a červen

Plány na květen a červen

Duben zakončíme zítra 23.4. desítečkou v Dehtářích. Pak budu mít konečně nějaký týden na trénink bez závodů, i když taky né na moc dlouho. Určitě budu chtít natočit nějaký pořádný objem, dát pár dlouhých běhů, na které jsem se v poslední době úplně vyprdnul. 30.4. jsme se chystali na Predator race, avšak opět ségra a tatík nemohou nakonec, a já na to sám prdím, radši se zaměřím na trénink.

 

 

11.5. - Květen začneme pravděpodobně závodem na dráze v Jindřichově Hradci. Jedná se o hodinovku, kdy budeme kroužit hodinu na dráze a prostě kdo dá víc, vyhrál! :D... Minulý rok se tento závod přesunul z důvodu tuším rekonstrukce dráhy v JH do ČB, kde jsme ho běželi. Už ani nevím kolik sem zaběhl, ale tak cíl tento rok, zaběhnout přinejmenším o 1km více.

 

14.5. - Na dráze se doufám moc neutavím, jelikož je to středa a hned v sobotu razím s převážně Budějovickou partou běžců na Vltava Run. V 12ti členném týmu, poběžíme kolem celé Vltavy až do Prahy, každý má 3 úseky v délkách 5-15km - většinou. První úsek mě čeká něco přes 14km, druhý asi 12 a nakonec si dám pohodovou pětku. Na tento závod se moc těším, je to zase úplně něco jiného a určitě bude sranda :)...

 

21.5. - se doufám určitě zajedeme podívat a zaběhnout si jako každý rok Běh pro úsměv do Pelhřimova. Tam si dáme klasicky desítku, kvůli pětce bych se přece nepřevlíkal…

 

28.5. - Nechávám zatím otevřené datum, kdy je nedaleko od Humpolce běh kolem Orlíku - 10km. Údajně moc pěkný závod spíše přírodou a terénem, tak když se bude chtít možná zajedeme, ale určitě se to bude chtít trochu pošetřit na Červen, kde nás čekají dva půlmaratony.

 

4.6. - ČB Půlmaraton !!! Každoročně, povinnost. Tak doufám, že i letos pojedeme, padne forma, padne dobrý čas a určitě zase padnou 30ky a bude hic jak v pr***. Ale s tím se počítá.

 

11.6. - ČB - Rudolfovská 5ka. Závod v Jihočeském poháru, který jsem zatím neběžel a doufám, že tenhle rok to dáme. Jen pětka, takže test rychlosti.

 

22.6. - Holubov 6km - Závod, který se neběží na pořadí, ale každý závodník si tipne svůj čas na který se snaží běžet co nejpřesněji. Nesmí mít mobil, hodinky, stopky atd... Tam bychom rádi určitě zajeli a závod dáme asi volněji, 3 dny nato nás bude čekat první ročník JH půlmaratonu.

 

25.6. - A konečně dalo by se říct náš domácí závod v Jindřichově Hradci. První ročník půlmaratonu, nesmíme chybět!!!

Tomáš9. 6. 2021

Nové poznatky o bylinách? (byliny #06)

Konečně jsem našel, něco co jsem hledal? Novinky ne jen z crossfitového tréninku

Tomáš16. 2. 2021

Motivace do 2021

Motivační video mého podání pro 2021

Tomáš18. 12. 2020

Rozhovor s Edou Kožušníkem

3 roky co jsem se s Edou neviděl, připravili jsme si pro Vás rozhovor :)

Tomáš1. 12. 2020

Crossfit, co to je a moje cesta

Jak jsem přišel ke Crossfitu a co to vlastně je :)

                                                                   --- PARTNEŘI ---


--- SPŘÁTELENÉ WEBY ---