Blog
Tomáš  12. 5. 2016

Hodinovka na dráze v JH

Hodinovka na dráze v JH

Letos v JH byly trošku odlišné podmínky, ale organizace byla také v pořádku a závod se vyvedl. V Hradci jsme měli čipy, takže počtáři být nemuseli. Nicméně v JH je dráha o něco užší a všech nás cca 60 závodníků běželo dohromady myslím na dráze se 4 "dráhy". Závod sem rozběhl hodně volně na pocitovku a čekal, že někdo poběží semnou, abychom se mohli střídat ve vedení tempa. Nicméně všichni běželi ještě volněji a tak i s volným tempem jsem si dělal lehký náskok a běžel jsem první. První tři kola jsem běžel za 1:30-1:31.

 

Poté jsem však začal předbíhat již poslední závodníky a od té doby vlastně do konce už to bylo jen předbíhání a kličkování mezi ostatními závodníky. Takže i přesto, že jsem pocitově pak třeba trošku zrychlil, časy kol se dostali průměrně na nějakých hrůzných 1:33-1:34. Celou dobu jsem běžel sám, udělal si nějaký náskok, který na mě v druhé půlce druhý závodník stahoval, ale první místo jsem si pohlídal. Tempo se mi moc kvůli předbíhání držet nedařilo, na části docela profukovalo, motivace rvát to taky moc nebyla a nějaká ta únava z těch objemů za poslední týdny v tréninku se taky projevila. Většinu zatáček jsem probíhal až na 3. dráze kvůli předbíhání ostatních závodníků. S oficiálním výsledem 15500m jsem teda vůbec spokojen nebyl, ale tak hlavně že mám spoustu výmluv proč se běželo naho*no a výsledek je tak "trapný" na to co jsem čekal, že bych měl mít víc proti loňsku :D... Ségra v ženách také vyhrála, nakroužila nějakých cca 14200m... 

 

Naschvál si někdy zkusím tréninkově hodinovku na dráze v ideálních podmínkách sám, jsem zvědavý kolik by to dalo.  O víkendu už Vltava Run, takže natěšenost velká. Předpověď teda nic moc, snad moc nezmokneme a nebudou potřeba holeny místo běžeckých bot.

 

Ahoj! 

Tomáš9. 6. 2021

Nové poznatky o bylinách? (byliny #06)

Konečně jsem našel, něco co jsem hledal? Novinky ne jen z crossfitového tréninku

Tomáš16. 2. 2021

Motivace do 2021

Motivační video mého podání pro 2021

Tomáš18. 12. 2020

Rozhovor s Edou Kožušníkem

3 roky co jsem se s Edou neviděl, připravili jsme si pro Vás rozhovor :)

Tomáš1. 12. 2020

Crossfit, co to je a moje cesta

Jak jsem přišel ke Crossfitu a co to vlastně je :)

                                                                   --- PARTNEŘI ---


--- SPŘÁTELENÉ WEBY ---