Blog
Tomáš  18. 4. 2016

Hluboká nad Vltavou 25km

Hluboká nad Vltavou 25km

Dneska jen kratší report ze závodu, čas mě trochu "tlačí" :D. Tuto neděli jsme se vydali na závod do Hluboké nad Vltavou nedaleko Českých Budějovic. Tentokrát trochu jiné složení, tatík musel jít na pouť s vnoučaty a tak s námi opět nejel. :( Z Kamenice se k nám naštěstí přidal Petr a tak jsme jeli alespoň ve třech. Předpověď poslední dny na neděli předpovídala spíše déšť, zataženo a teploty od 11 do 14, tak jsme byli trochu nasr*ní... Nakonec se ale ukázalo, že si asi meteorologové opět hodili špatně mincí, a po celou dobu závodu jsme měli krásně, teploty pak mohly došplhat na 18 stupňů a sluníčko se na nás taky smálo.

 

Závod se pořádal na stadionu TJ Hluboká nad Vltavou, kde byl i start. Nastavený limit pro závodníky byl poměrně přísně, a pokud chtěl být závodník klasifikován, musel trať dlouhou 25km zdolat pod 2 a půl hodiny. Ceny pro nejlepší tohoto závodu mají organizátoři slušně vyřešené, no prostě rozdávají slušný prachy. Prvním třem ženám náleží výhra 3,2,1 tisíc a prvním pěti mužům - 5,4,3,2,1 tisíce... Podle toho samozřejmě pak vypadá i obsazenost, a konkurence je poměrně silnější, než na podobným závodech Jihočeského kraje kde za první místo vyhrajete například flašku vína, pohár a švihadlo :)... Proto jsme zde mohli potkat také zahraničního běžce, podle výsledků Polák, já jsem slyšel, že je to mistr Ukrajiny, tak nevím, ale prostě to byl špičkový běžec. Celkově se závodu zúčastnilo kolem 105 běžců myslím a 2 to nezvládli do limitu.

 

Nakonec na celý závod super počasí, trasa přes vesničky, lesem, víceméně jenom asfalt, ale alespoň přírodou, takže krása, pohodex, pokochání... Na to, že to bylo 25km to ubíhalo docela rychle. Opět se mi nepodařilo moc zabojovat a nějak se hecnout, tepy zase líný 175, i 172 občas, a únava po závodě mizivá :D... Mám prostě závodní krizi, těžko už se na něco vymlouvat… Doběhl jsem celkově 7. s Časem 1:37:13 a ségra jako první žena s 1:44:26 a vyhrála si pěkný 3 litříky :)...A dokonce mě pozvala na oběd, hodná sestřička :D!. Polák si to vyhrál v čase kolem 1:26 tuším.


Video z tohoto závodu od pořadatelůTomáš9. 6. 2021

Nové poznatky o bylinách? (byliny #06)

Konečně jsem našel, něco co jsem hledal? Novinky ne jen z crossfitového tréninku

Tomáš16. 2. 2021

Motivace do 2021

Motivační video mého podání pro 2021

Tomáš18. 12. 2020

Rozhovor s Edou Kožušníkem

3 roky co jsem se s Edou neviděl, připravili jsme si pro Vás rozhovor :)

Tomáš1. 12. 2020

Crossfit, co to je a moje cesta

Jak jsem přišel ke Crossfitu a co to vlastně je :)

                                                                   --- PARTNEŘI ---


--- SPŘÁTELENÉ WEBY ---