Blog
Tomáš  26. 9. 2016

Deník - 3. týden - Září

Deník - 3. týden - Září

Jelikož jsme běželi po delší době minulou sobotu docela naplno půlmaraton, nějaká únava se v tělu nakupila. Po nedělním volnu jsem si v pondělí dal dva regenerační kratší klusy.

V úterý jsem nám s Terkou naplánoval kratší úseky na dráze. Byli jsme dost tuhý, ale nějak jsme to rozhýbali a nakonec byl trénink vlastně docela slušně odběhanej. Kratší úseky jsme šli pyramidově a stupňovaně. 

Ve středu jsem si dal raději opět úplně volno, zašel jsem si do bazénu a chvilku jsem si zašlapal na eliptikalu.

Čtvrtek jsem nám naplánoval trochu těžší trénink na dráze. Šlo o delší intervaly, 3x1km, jednou 1200m a 1600m s meziklusem kolem 400m. Běželo se nám fajn, ale Terka mi ke konci tréninku dost nakládala. Já jsem trénink nešel úplně naplno, tělu se moc nechtělo, ale i tak si myslím, že byl trénink povedený.

V pátek a sobotu jsem měl první soustředění na VŠ kam jsem tento rok dálkově nastoupil a budu se na této VŠ snažit získat Ing. titul Laughing. To znamenalo hodně sezení na prde*i a zatuhlý svaly. Proto jsem v pátek ještě musel stihnout bazén -> trochu regenerace. V sobotu jsem si pak odpoledne dal dolaďovací klus se třemi 200m rovinkami.

V neděli jsme jeli na Benefiční běh Svatojánský kopeček. Tento závod jsem chtěl odběhnout volněji, tréninkově, abych měl dost síly na další závod, který nás čeká hned tuto středu. Ať jsem chtěl nebo ne, závod se mi povedlo odběhnout na docela nízké tepovce a moc jsem se neunavil (doufám, uvidíme jak se budu cítit zítra). Tělu se ani moc nechtělo a první kolo jsem nešel s tepovkou moc nad 170 (normálně běhám celý půlmaraton přes 180). Druhé kolo když jsem se dozvěděl, že jsem celkově třetí, trochu jsem zabral, abych si udržel náskok. Za druhou půlí druhého kola už jsem opět zvolnil, jelikož náskok byl bezpečný. Byli to hodně výživné kopečky a myslím, že super tempový trénink v terénu. Nakonec jsem skončil dokonce na 1.místě ve své věkové kategorii. Uvidíme jak se poběžíme ve středu.

Pondělí - dopo 8km regenerační jogging EM, odpo 5km jogging EM, protahovací a kompenzační cvičení, automasáže

Úterý - dopo 5km klus zahřátí EM, odpo 11km - dráha, krátké intervaly pyramidově EM, protahovací cvičení, automasáže

Středa -  dopo bazén - 400m plavání volně kraul, vířivky + pára, odpo 35min eliptikal, protahovací a kompenzační cvičení, masáž s terkou

Čtvrtek - dopo 6km klus zahřátí EM, odpo trénink s Terkou - 15km - 1000-1200-1600-1000-1000 (MK 400m) - dráha EM, automasáže, protahovací cvičení

Pátek - Celý den ve škole (první den pokračování dálkově na VŠ), odpo bazén 700m kraul + vířivky + pára, protahovací cvičení, automasáže

Sobota - dopo VŠ výuka, odpo 8km doladění klus + 3x200 - EM, protahovací cvičení, masáž s Terkou

Neděle - Benefiční běh Svatojánský kopeček 9,6km - EM, +rozklus a výklus 6km, protahovací cvičení, automasáže

  • Celkem za týden 75km běh + 35min eliptikal + 1,1km plavání
  • Celkem za týden cca 8 hodin aktivit
Tomáš9. 6. 2021

Nové poznatky o bylinách? (byliny #06)

Konečně jsem našel, něco co jsem hledal? Novinky ne jen z crossfitového tréninku

Tomáš16. 2. 2021

Motivace do 2021

Motivační video mého podání pro 2021

Tomáš18. 12. 2020

Rozhovor s Edou Kožušníkem

3 roky co jsem se s Edou neviděl, připravili jsme si pro Vás rozhovor :)

Tomáš1. 12. 2020

Crossfit, co to je a moje cesta

Jak jsem přišel ke Crossfitu a co to vlastně je :)

                                                                   --- PARTNEŘI ---


--- SPŘÁTELENÉ WEBY ---