Blog
Tomáš  25. 2. 2018

Deník - 3. týden Únor (`18)

Deník - 3. týden Únor (`18)

Další týden v Kapském meste. 98% casu je tu jasno, slunecno a skoro vždy profukuje príjemný vítr. Teplota pres den vetšinou 25-29 stupnu. To mi docela vyhovuje na žití, jedno z mála míst a vetších mest, kde bych to klidne zapíchnul na pár let Laughing Pondelí jsem zacal velmi brzkým výstupem na Stolovou Horu pri východu slunce. Autem sem dojel pod stolovou horu a pak se vydal po trailové, kamenité stezce smer vzhuru. Bohužel jsem špatne odbocil a nekde v polovine výstupu jsem spíš stolovou horu obíhal na druhou stranu. Nemel jsem moc casu, a tak jsem se nedostal na úplný vrch. Príšte. Nicméne pekný start týdne. Pak jsem dal snídani, chvilku pracoval a dal si ješte další kratší, ale intenzivní trénink. 3+2km delší úseky tempove kolem more. Odpoledne už jen práce, protahování apod.

V úterý pouze dopoledne lehký klus 8,5km a pak jsem odpoledne dobehl (necelý kilometr) na další skvelou Thajskou masáž. Zbytek dne už bez aktivity.

Ve stredu opet jen jeden krátký volný klus 8,5km, trochu cvicení, protahování, ale jinak bez aktivity.

Ve ctvrtek jsem si konecne zase trochu naložil. Po rozklusu, abecede a rovinkách jsem si dal stupnovane 9x500m s meziklusem cca 400m, poslední už pomaleji. Behalo se super, vystupnovat se mi to podarilo krásne, až k cca 3:09 min/km, stále s rezervou. Odpoledne cvicení, krátký regeneracní klus a protahování. Stále krásne, slunícko, sucho.

Pátek málo casu, pouze jeden klus, masáž a práce.

V sobotu dopoledne jsem si dal smerem na stolovku volný beh v kopcích a trailu 10 km. Odpoledne jsem jeli na výlet a na trail kolobežkách jsme si dali dva krutý sjezdy kolem Stolové hory. Rozsekal jsem se jen jednou, ale lehce, jen ukopnutej palec Laughing 

V nedeli dopo volný klus 6km, odpoledne pak docela unavený z práce a bez štávy 6km - 2+2km lehké tempo.


Pondelí – 5km výstup na stolovou horu EM, dopo 9km - 3+2km intervaly EM, protahovací cvicení

Úterý – dopo 8,5km jogging EM, odpo 1km + Thajská masáž 1h, protahovací cvicení

Streda – dopo 8,5km jogging EM, protahovací a kompenzacní cvicení

Ctvrtek – dopo 15km - 9x500 intervaly EM, odpo 4km jogging EM, protahovací a kompenzacní cvicení

 

Pátek – dopo 6km regeneracní výklus EM, odpo 1h thajská masáž, protahovací a kompenzacní cvicení

Sobota - dopo 10km volný beh v kopcích EM, odpo sjezdy na kolobežkách trail z Table Mountain EM, protahovací cviceníNedele - dopo 6km volný beh EM, odpo 6km - 2+2km lehké tempo EM, protahovací a kompenzacní cvicení

  • Celkem za týden 77 km beh 
  • Celkem cca 7,5 hodin aktivit


                                                                   --- PARTNEŘI ---


--- SPŘÁTELENÉ WEBY ---