Blog
Tomáš  16. 4. 2018

Deník - 2. týden Duben (`18)

Deník - 2. týden Duben (`18)

V pondělí jsem si dal ještě jeden volnější den. Ráno jóga, dechová cvičení. Před pracovní schůzí jsem v JH dal bazén, vířivky, páru. Pozdní odpoledne výklus 11km + jóga + dechová cvičení a ledová koupel.

V úterý jsem si dopoledne po velmi dlouhé době zajel na dráhu. Je čas začít rychlost, protože mi chybí a závodní období je dávno tady. Letos to mám celé posunuté a tohle období už jsem měl dávno běhat, ale co, nejsem profík, můžu si to běhat kdy chci.Cool Ze začátku jsem byl jak šnek, dal jsem si celkem 8x400m stupňovaně. No, ta rychlost tam vážně chybí... Odpo 7km volně na pásu, jóga, dýchání, otužování.

Ve středu dopoledne jsem se cítil spíš rozběhaný než utavený z úterý. Tak jsem úseky ještě zkrátil a dal jsem si v terénu na poměrně rovinaté trase 10x200m s meziklusem. Šlo to pěkně. Zbytek týdne už dám do závodu volné klusy nebo volno úplně. Odpoledne jsem dal ještě infra a bylinkovou saunu v JH. Konečně jaro a sluníčko, to to trvalo. Laughing (A to jsem tu 7 týdnů v zimě nebyl, naštěstí.)

Čtvrtek jsem si dal velmi volný, dvakrát jóga, dechová cviení, otužování a pouze jeden velmi krátký výklus na pásu 4km před večeří.

V pátek ráno pouze jóga a dýchání. Dopoledne jsem si domluvil masáž u nás v Kamenici u Karla Bořila. Kamarád se kterým jsem dřív hrál stolní tenis, dokud jsem ho hrál. Laughing Nedávno jsem byl nespokojen s Thajskými masážemi v Hradci a pak jsem si vzpomněl na Karla. Karel má masáže cca 500 m od mého domu, tak proč ho nezkusit. Masáž byla super, top, konečně někde, kde jsem byl od Kapského města zase plně spokojen. Od teď masáže u Karla Laughing Odpo jsem si dal zahřívací klus s rovinkami 6km, jóga, cvičení, otužování a pořádná večeře.

V sobotu dopoledne jsem se vydal do ČB za závodní kulturou. Na 5km trati jsem dělal vodiče Lubošovi (slabozrakému), který chtěl běžet na čas 18-19 minut. Byl to jeho první závod tuto sezónu a tak i on počítal, že pětku asi nedá v osobáku pod 18 minut. K tomu byl v ČB pěkný hic a trať není zrovna nejrychlejší. S Lubošem jsme dali trať kolem 18:50 a myslím, že převedl super výkon. Já si pak dal ještě sám na sebe 10km. Trošku jsem nedoladil přípravu a už od 4.km mi totálně došel plyn. Do čtvrtého se mi běželo docela dobře, běžel jsem na čas lehce pod 36 minut, ale pak přišla totální stopka a druhé kolo už jsem spíš vyklusal. Výsledný čas 37:55, docela úlet no, ale jinak super den. Laughing Pak jsem si dal oběd ve vietnamské restauraci a při cestě domů jsem se zastavil v sauně v JH.

V neděli jsem se dle výkonu cítil -> jako po pěkném tréninku, nohy jsem absolutně necítil a tělo nebylo unavené. Při lehkém klusu dopoledne se mi chtělo přidávat, ale pošetřím se a ještě jeden tvrdší trénink dám před odletem do Španělska, kam letíme s tatíkem v úterý ráno na 4 dny. V neděli za týden se uvidíme na 25 km závodě v Hluboké, snad tam už předvedu něco kloudnějšího Cool Zbytek neděle jóga, otužování a ještě jeden krátký klus na páse odpoledne - 5km.


Pondělí – ráno jóga 30 min, dopo bazén 300m + vířky + pára, odpo 11km jogging EM, jóga 45min + DC + OT 

Úterý – ráno jóga 30min, dopo 10km - dráha 8x400m EM, odpo 7km jogging pás EM, jóga 45min + DC + OT

Středa – ráno jóga 30 min + DC, dopo 9,5km - 10x200m EM, odpo saunování, protahovací cvičení
 

Čtvrtek – ráno jóga 30 min + DC, odpo 4km jogging pás EM, jóga 50 min + DC + OT

Pátek – ráno jóga 30 min + DC, dopo 1h masáž v Kamenici od Karla, odpo 6km klus + rovinky EM, jóga 50 min + DC + OT

Sobota - ráno jóga 20min + DC, závod RunTour - vodič 5km EM + 10km sám EM, sauna + otužování v JH, protahování 

Neděle -  ráno jóga 30min + DC, dopo 6km jogging EM, odpo 5km pás volně EM, jóga 50 min + DC + OT

  • Celkem za týden 77 km běh + 500 minut jóga
  • Celkem cca 14,5 hodin aktivit


Tomáš9. 6. 2021

Nové poznatky o bylinách? (byliny #06)

Konečně jsem našel, něco co jsem hledal? Novinky ne jen z crossfitového tréninku

Tomáš16. 2. 2021

Motivace do 2021

Motivační video mého podání pro 2021

Tomáš18. 12. 2020

Rozhovor s Edou Kožušníkem

3 roky co jsem se s Edou neviděl, připravili jsme si pro Vás rozhovor :)

Tomáš1. 12. 2020

Crossfit, co to je a moje cesta

Jak jsem přišel ke Crossfitu a co to vlastně je :)

                                                                   --- PARTNEŘI ---


--- SPŘÁTELENÉ WEBY ---