Blog
Tomáš  10. 9. 2017

Deník - 1. týden - Září (`17)

Deník - 1. týden - Září (`17)

V pondělí bylo opět hodně práce. Povedlo se mi vyběhnout až po obědě, kvůli málo času bohužel vcelku s plným žaludkem. Dal jsem si volnější dlouhý běh, nicméně nohy nestíhají bez další regenerace regenerovat a jsou dost utavený. Tempo jsem dal tedy volnější a v krutém horku a větru jsem naběhl cca 18km. 

V úterý jsem se cítil docela mizerně, začínají se kupit unavené svaly, nestíhám regenerovat, není ani moc jak, chybí mi sauna a Terky masáže Laughing Dal jsem si jen dva volné klusy a pracoval.

Ve středu jsem od rána pracoval, ani jsem nestihl ranní běh. K večeru jsem si dal pyramidové úseky, nohy jsou však stále neodpočaté, takže jen tak lehce.

Ve čtvrtek ráno jsem před snídaní dal hodně lehký jogging 8km. Poslední pracovní den, hodně věci na dotáhnutí. Ještě jsem stihl lehce zacvičit a zaplavat.

V pátek ráno jsem ještě před odjezdem dal krátký volný klus 6km. Prvně jsem chtěl jít před odjezdem něco náročnějšího, ale poslední 2-3 dny jsem se necítil úplně fit a únava se jen kupila. Mezi hodně kolegy lítalo nachlazení a já furt byl mezi nimi. Hodně práce, málo odpočinku, ne úplně moje "domácí vyladěná" strava. Tak už jsem to taky lehce pocítil, trochu rýma a větší únava. Tak jsem jen dal jen klus. Kolem 14 hodiny jsme vyrazili trajektem do Atén. Z Atén jsme v 23:00 vyrazili autem směr ČR - 2000 km. Ve třech jsme každý odřidili cca třetinu, v kuse, zastávky pouze na menší jídla a wc Laughing

Takže celou sobotu jsme jeli v tahu a večer po 24 hodinách jsem dorazil domů. Rozlámaný, přesezenej zadek, ale už konečně doma. Innocent

V neděli jsem se stále cítil lehce nachlazený, dopoledne jsem odpočíval, dal masáž s Terkou a vybalil si. Po oběde kratší šlofík, musím toho ještě hodně dospat za poslední tři týdnyLaughing. K večeru už jsem se cítil o něco lépe, dal jsem lehký výklus 8km + 8x100m. Uvidím jestli jsem se toho zbavil, myslím, že si párkrát uvařím své vyladěné pokrmy a budu zase jak rybička Innocent

 

Pondělí – odpo 18km delší běh EM, plavání bazén 250m, protahovací cvičení, automasáž


Úterý – dopo 5km jogging EM, odpo 7km jogging EM, protahovací a kompenzační cvičení, automasáž

 

Středa – dopo práce, 250m plavání, k večeru 11km pyramidové úseky EM, protahovací cvičení, automasáž

Čtvrtek – ráno 8km jogging EM, práce, 200m plavání, protahovací a kompenzační cvičení, automasáž

 

Pátek – dopo 6km jogging + 4x100 EM, balení, začátek cesty směr z Mykonosu - domů. 7 hod na trajektu a od večerních hodin v autě.

 

Sobota – Celý den v autě, cesta 2000km domů, téměř bez spánku... Dojezd večer rozsekaný, lehce nachcípaný...

Neděle – dopo masáž s Terkou, odpo 8km jogging + 8x100 EM, rege koupel, protahovací a kompenzační cvičení

 

  • Celkem za týden 63 km běh + 700m plavání 
  • Celkem cca 6,5 hodin aktivitTomáš9. 6. 2021

Nové poznatky o bylinách? (byliny #06)

Konečně jsem našel, něco co jsem hledal? Novinky ne jen z crossfitového tréninku

Tomáš16. 2. 2021

Motivace do 2021

Motivační video mého podání pro 2021

Tomáš18. 12. 2020

Rozhovor s Edou Kožušníkem

3 roky co jsem se s Edou neviděl, připravili jsme si pro Vás rozhovor :)

Tomáš1. 12. 2020

Crossfit, co to je a moje cesta

Jak jsem přišel ke Crossfitu a co to vlastně je :)

                                                                   --- PARTNEŘI ---


--- SPŘÁTELENÉ WEBY ---