Blog
Tomáš  30. 8. 2016

Hudba a běh? +mix písniček na stažení

Hudba a běh? +mix písniček na stažení

Přírodu miluji, mám rád ticho, zpěv ptáčků, šumění lesa... Ale popravdě při většině tréninků mám stejně narvané sluchátka až v mozku Laughing

Ne tak vážně, mě při tréninku dobrá hudba prostě nakopne, ale každý to má jinak. Na závody si hudbu neberu ať běžím jakýkoliv závod. To mi stále přijde divné, raději při závodě pokecám s jinými běžci a vžiju se do atmosféry závodu. Na 90% tréninků si však hudbu beru. 

Nemám žádný vyhraněný styl. Mix, který si dělám na běh docela často aktualizuji, protože, každá hudba se rychle oposlouchá, když běháte 2x denně Laughing. Níže přikládám link na stažení zazipovaného souboru s písničkami, které mám momentálně v mixu. Je to všehochuť, třeba se Vám pár písniček zalíbí a přidáte je do svého mixu. Najdete tam motivační písničky, taneční songy, pop, rock atd... prostě jak říkám všehochuť. 

Nějaké písničky mám spojené s emocemi, s nějakým jiným videem, filmem nebo zážitkem a tak pro mě mají větší hodnotu a mnohem víc mě při tréninku nakopnou. No to určitě znáte. Takové písničky jsou nejlepší.

Lalala, hlavně ať to běhááá! TomODKAZ NA STAŽENÍ MIXU


Tomáš14. 9. 2018

Měsíc v USA, kam mě nohy zavedli?

Reportáž z mého cestování v USA, kde všude jsem se proběhl?

Tomáš17. 8. 2018

Deník - Červenec (2018)

Muj stručný tréninkový deník za Červenec 2018

Tomáš31. 7. 2018

Deník - Červen (2018)

Muj stručný tréninkový deník za Červen 2018

Tomáš5. 6. 2018

Deník - přelom Květen / Červen (`18)

Muj tréninkový deník za období 28.5.-3.6.2018

                                                                   --- PARTNEŘI ---


--- SPŘÁTELENÉ WEBY ---