Blog
Tomáš  22. 5. 2016

Běh pro úsměv Pelhřimov 10 km

Běh pro úsměv Pelhřimov 10 km

Šest dní po Vltavě jsme se opět,  tentokrát jen se ségrou vydali na víceméně domácí závod do Pelhřimova. Třetí ročník tohoto běhu pro úsměv. Mě se zatím povedlo nechybět ani na jednom ročníku. Ale historie se opakuje :D. Před 2 lety jsem běžel závod s únavovou zlomeninou, o které jsem ještě nevěděl. Tentokrát taky bolest chodidla, 2 dny odpočinku před závodem nestačily a tuším, že se z toho budu teď nejmíň týden "vylízávat". Snad to je jen přetažený vaz a není to opět nějaká mikroprasklina ala únavová zlomenina.

 

Nicméně závod super, krásné, na běh sice moc teplé počasí, ale sluníčko vždy potěší. Na náměstí v Pelhřimově opět program pro děti, Pazderková a En.dru a jejich vtipné "kecy" a spoustu známých lidiček na pokec. Závod jsem trochu protrpěl kvůli noze, vůbec to nešlo naplno a byl jsem rád, že jsem "zaběhl" stejný čas jako loni - 38:50 cca. To na bednu bohužel nestačilo a obsadil jsem až 4.místo. Ségra v čase cca 41:50, překvapivě první s náskokem asi 10 minut před druhou ženou. Pak jsme zašli na úžasný kukuřičný burrito do mé moc oblíbené místní Italsko-Mexické restaurace - Ponte di Pietro.

 

Za týden jsme přemýšleli ještě o terénní desítce kolem Orlíku u Humpolce, ale já pokud nebudu mít 100% zdravou nožku tak na to prdím, chci být OK na 1/2 v ČB, který následuje další týden.

 

Ať vám to běhá a nic nebolí, hojte! :)

Tomáš9. 6. 2021

Nové poznatky o bylinách? (byliny #06)

Konečně jsem našel, něco co jsem hledal? Novinky ne jen z crossfitového tréninku

Tomáš16. 2. 2021

Motivace do 2021

Motivační video mého podání pro 2021

Tomáš18. 12. 2020

Rozhovor s Edou Kožušníkem

3 roky co jsem se s Edou neviděl, připravili jsme si pro Vás rozhovor :)

Tomáš1. 12. 2020

Crossfit, co to je a moje cesta

Jak jsem přišel ke Crossfitu a co to vlastně je :)

                                                                   --- PARTNEŘI ---


--- SPŘÁTELENÉ WEBY ---