Blog
TomášaTerka  26. 10. 2016

Chorvatsko - Krk, potápění 2016

Chorvatsko - Krk, potápění 2016

V sobotu dne 10.9.2016 jsme se v raních hodinách vydali autem do Chorvatska. Na tuto výpravu jsme jeli ve složení Dva běžci Smile, Kuba (přítel Terky), náš taťka a brácha. Účel této krátké dovolené na 5 dní byl vcelku jasný. Nasát trochu sluníčka, odpočinout si, ale hlavně se rozpotápět (něco jako rozběhat se akorát v potápěníLaughing) na plánovanou "potápěcí" dovolenou v Egyptě, kterou jsme si naplánovali na druhou polovinu října.

Ubytováni jsme byli v apartmánu v městě Krk. Z přístavu tohoto města jsme jezdili na menší lodi na ponory, většinou k nedalekým ostrovům. V neděli a pondělí jsme každý den podnikli 2 technické ponory v délce kolem 40-50minut a hloubce max. 30 metrů. Úterní den jsme si nechali volný, více se opalovali a užívali chorvatské moře. Já (Tom) a Kuba jsme v úterý vyzkoušeli sport jménem kitesurfing. Jestli chcete vidět, jak tato sranda vypadá, "pár" pádů uvidíte na videu nížeLaughing. Ve středu jsme už zase pádili zpět -> domů. Cesta nám vždy zabrala kolem 9-10 hodin. (Včetně mnoha zastávek na čůráníLaughing)

S Terkou jsme každý den ráno vstávali před snídaní a šli si zaběhat. Občas jsme dali běh volnější, ale zvládli jsme i nějaké intenzivnější tréninky. Na této dovolené se nám nechtělo vypustit běžecký trénink, jelikož nás další týden čekal půlmaraton v Havlíčkově Brodě.

Na dovolené v Krku či poblíž v jiných městech jsme byli již vícekrát, a dovolená se nám vždy líbila. Není to zas tak daleko a Chorvatsko máme rádi. Každý večer jsme chodili na společnou večeři do nějaké restaurace ve městě. Pokud se někdy vypravíte do Krku a budete si vybírat z desítek hospod, které město nabízí, určitě zkuste restauraci s názvem Katarina. Celý strop venkovního sezení je v této restauraci porostlý plody kiwi a rostlinou, na které rostou. Je to vážně zajímavý a krásný pohled, málem jsme jim tam celý strop sežrali Laughing

Video sestřihané z dovolené --->


TomášaTerka1. 1. 2018

KleKluLi 27km (2017)

Report z dalšího ročníku už nyní našeho srdcového závodu - KleKluLi

TomášaTerka4. 12. 2017

Mikulášský běh - Kamenice n/L - 7,5km (2017)

Report z našeho domácího závodu v Kamenici nad Lipou, Mikulášského běhu konaného 2.12.2017.

TomášaTerka28. 11. 2017

GP Vytrvalců - Kamenný Újezd 6,5km (2017)

Report z dalšího závodu Jihočeského poháru

TomášaTerka14. 11. 2017

Egypt 2017 - Safari (VIDEO)

Sestříhané kratší videjko z dovolené v Egyptě 2017

                                                                   --- PARTNEŘI ---

 

--- SPŘÁTELENÉ WEBY ---